• Veilig betalen
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Voor 21:00 besteld, morgen in huis*
8.6 uit  456 reviews

IDYL Kinderparacetamol Zetpil 240 mg

  • Vanaf 1 jaar/een lichaamsgewicht van 10 kg - Bij pijn & koorts - Per zetpil 240 mg paracetamol
-
+

Op voorraad

1,99
10 stuks

Bekijk alles van: Idyl

IDYL Kinderparacetamol Zetpil 240 mg behoort tot de groep geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking en kan worden ingezet bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Denk aan koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, zenuwpijn en spierpijn.

Deze dosering is er speciaal voor kinderen met een lichaamsgewicht tussen de 10 en 22 kg (kinderen van 1 tot 6 jaar).

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient toe te dienen om een goed resultaat te bereiken. Voor meer info kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen.

Wijze van toediening: de zetpil met de punt naar voren in de anus brengen. Het inbrengen kan worden vergemakkelijkt door de pil wat te bevochtigen.

Dosering kinderen v.a. 1 jaar/met een gewicht van 10 tot 22 kg: 1 zetpil p/keer. De max. dagdosering per categorie vind je in de bijsluiter.

Neem voor toediening van IDYL Kinderparacetamol Zetpil contact op met een arts/apotheker, in het geval van: lever- of nierfunctiestoornissen, het syndroom van Gilbert, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met een gevoeligheid voor aspirine en het gebruik van andere geneesmiddelen, zoals barbituraten, chlooramfenicol en domperidon. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Contra-indicatie

Overgevoelig voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.

Werkzame stoffen

paracetamol 240 mg

Toedieningsvorm

zetpil

Leeftijd

vanaf 1 jaar

Dosering

1

Dosering Maximaal

2-4, afhankelijk leeftijd

Gebruik bij borstvoeding

NVT

Gebruik tijdens de zwangerschap

NVT

Gebruik

met puntzijde voorop anaal inbrengen, bevochtigen zetpil bevordert inglijden, 6 uur tussenpozen aanhouden

Niet gebruiken

Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmatisch zijn met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker
pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.

Wellicht ook voor jou?

Leidapharm Paracetamol 500 mg Zetpillen
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar
10 stuks
2,10
Roter Paracetamol Junior 250 mg Instant Smelttablet Banaan
Geneesmiddel bij koorts en bij pijn – met 250 mg paracetamol als werkzame stof en bananenaroma
20 stuks
4,09
Idyl Uierzalf
Extra bescherming aan de huid.
250ml
2,43

Anderen kochten ook

Idyl Siroop Dennenknop
Verzachtend voor de keel.
250ml
2,49
In winkelwagen
Idyl Uierzalf
Extra bescherming aan de huid.
250ml
2,43
In winkelwagen
Idyl Antischimmel Crème Terbinafine HCL
Helpt bij schimmelinfecties van de huid.
IDYL Paracetamol 500 mg Tabletten
- Per tablet 500 mg paracetamol - Bij pijn en koorts - Voor volwassenen en kinderen vanaf 4
20 stuks
0,55
In winkelwagen
Kneipp Badolie Amandelbloesem
Bescherming en verzorging voor een droge of gevoelige huid.
100ml
10,49
In winkelwagen
Idyl Diarreeremmer Loperamide
Stopt acute en chronische diarree.
10 stuks
2,89
In winkelwagen
Idyl Nagellak Remover Zonder Aceton
Voor een snelle en veilige verwijdering van de nagellak.
125ml
1,62
In winkelwagen
IDYL Ibuprofen 400 mg Omhulde Tabletten
Verlaagt koorts, verlicht pijn en werkt ontstekingsremmend
20 stuks
1,59
In winkelwagen
IDYL Ibuprofen 200 mg Omhulde Tabletten
Verlaagt koorts, verlicht pijn en werkt ontstekingsremmend
40 stuks
2,59
In winkelwagen
Idyl Vaseline
Verzacht en verzorgt.
250ml
2,43
In winkelwagen

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.