• Veilig betalen
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Voor 21:00 besteld, morgen in huis*
8.7 uit  456 reviews

Leidapharm APC Tabletten

Bevat acetylsalicylzuur, paracetamol + coffeïne – pijnstillend, koortsverlagend & ontstekingsremmend

-
+

Op voorraad

1,15
20 stuks

Bekijk alles van: Leidapharm

1 APC-tablet bevat 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne als werkzame stoffen. Acetylsalicylzuur en paracetamol behoren tot de groep koortsverlagende en pijnstillende geneesmiddelen. Coffeïne kan de werking van paracetamol versterken.

Dit geneesmiddel wordt gebruikt bij: - koorts en pijn bij griep en verkoudheid; - koorts en pijn na inenting; - hoofdpijn; - kiespijn; - zenuwpijn; - spit; - spierpijn; - menstruatiepijn; - reumatische pijn.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken. Voor meer info over dit middel kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen.

Wijze van innemen: de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken.

Aanbevolen dosering volwassenen: 1-2 tabletten p/keer, max. 6 tabletten p/etmaal. Kinderen 7-11 jaar: ½ tablet p/keer, max. 2 tabletten p/etmaal. Kinderen 12-18 jaar: 1 tablet p/keer, max. 3-4 tabletten p/etmaal. Zorg dat er min. 4 uur tussen de innamen zit.

Gebruik Leidapharm APC niet tijdens het 3e trimester van je zwangerschap of het geven van borstvoeding en evenmin bij: bloedverdunnende middelen, astma, een maag- en/of darmzweer of maag- en/of darmbloedingen, lever- of nierfunctiestoornissen of een verhoogde bloedingsneiging. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn.

Contra-indicatie

Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit medicijn. Overgevoelig gelijksoortige middelen en bepaalde ontstekingsremmende middelen; astma; maagpatiënt, maagpijn, lijdt aan maagzweer of maag- en darmbloedingen; lever- of nierfunctiestoornis; snel last van bloedingen of gebruik bloedev

Werkzame stoffen

acetylsalicylzuur 250 mg
coffeïne 50 mg
paracetamol 250 mg

Toedieningsvorm

tabletten

Leeftijd

vanaf 7 jaar

Dosering

0,5-2, afhankelijk leeftijd

Dosering Maximaal

1-6, afhankelijk leeftijd

Gebruik bij borstvoeding

Nee

Gebruik tijdens de zwangerschap

Nee

Gebruik

in ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken; 4 uur tussenpoze aanhouden

Niet gebruiken

Alcoholgebruik, niet kort voor of na trekken van tanden en kiezen, niet geschikt voor kinderen met verschijnselen waterpokken of griep, mag niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen gebruikt worden. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Wellicht ook voor jou?

Sanias Paracetamol 1000 mg Zetpillen
Heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking – werkzame stof: 1000 mg paracetamol per zetpil
10 stuks
2,56
Dermolin Shampoo Anti Roos
Anti-roos shampoo. Deze zeepvrije anti-r...
200ml
7,95
Valdispert Rust Extra Sterk
Ondersteunt bij stressvolle situaties en extra inspanningen
50 stuks
12,59
Leidapharm Paracetamol 500mg
Paracetamol Apotex 500 mg behoort tot de...
20 stuks
0,95

Anderen kochten ook

Er zijn geen producten beschikbaar op deze pagina.

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.