• Veilig betalen
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Voor 21:00 besteld, morgen in huis*
8.6 uit  456 reviews

Roter Paracetamol 500 mg Instant Smelttablet Bessen

Geneesmiddel bij koorts en bij pijn – met 500 mg paracetamol als werkzame stof en bessenaroma

-
+

Op voorraad

3,89
20 stuks

Bekijk alles van: Roter

Roter Paracetamol 500 mg Instant Smelttablet Bessen is een pijnstiller die kan worden ingezet om diverse soorten lichte tot matige pijn te verlichten en/of koorts te verlagen.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken.

Dit middel is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 9 jaar, mag niet worden gebruikt bij een lichaamsgewicht lager dan 27 kg en bevat o.a. aspartaam en mannitol als hulpstoffen.

Voor meer info over dit geneesmiddel kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen.

Wijze van innemen: de tabletten opzuigen of oplossen in een half glas water. Ze mogen niet worden gekauwd.

Aanbevolen dosering volw. en kinderen 15+: 1-2 tabletten per keer, met een max. van 6 per dag. - Kinderen 9-15: raadpleeg de bijsluiter voor de specifieke dosering per leeftijdscategorie.

Wees extra voorzichtig met dit middel (en raadpleeg een arts) in het geval van: zwangerschap of het geven van borstvoeding, lever- of nierfunctiestoornissen en het gebruik van bepaalde andere geneesmiddelen, zoals chlooramfenicol en barbituraten. Omdat dit middel aspartaam bevat, mag het niet worden gebruikt bij de stofwisselingsziekte fenylketonurie. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Contra-indicatie

Allergie voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Fenylketonurie.

Werkzame stoffen

paracetamol 500 mg

Toedieningsvorm

smelttabletten

Leeftijd

vanaf 9 jaar

Dosering

1-2 afhankelijk leeftijd

Dosering Maximaal

3-6, afhankelijk leeftijd

Gebruik bij borstvoeding

Mogelijk, zie bijsluiter

Gebruik tijdens de zwangerschap

Mogelijk, zie bijsluiter

Gebruik

opzuigen of oplossen in half glas water, niet op kauwen, 4 uur tussenpozen aanhouden

Niet gebruiken

Lever- of nierinsufficiëntie. Niet i.c.m andere geneesmiddelen. Niet geschikt bij lichaamsgewicht lager dan 27 kilo. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.

Wellicht ook voor jou?

Zwitsal Baby Eau De Zwitsal
Eau de Zwitsal biedt een vleugje pure za...
95ml
13,99
Idyl Wegwerpwashandjes
Zijn sterk, zacht, hygiënisch en voor eenmalig gebruik.
10 stuks
1,35
Roter Paracetamol 500 mg Tabletten
Geneesmiddel met een pijnstillende en koortsverlagende werking
20 stuks
1,55
Leidapharm Paracetamol 500 mg Zetpillen
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar
10 stuks
2,10

Anderen kochten ook

Er zijn geen producten beschikbaar op deze pagina.

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.